Усмивки, подаръци и много настроение: АНИС отбеляза Международния ден на детето

На 31 май Академията по национална и информационна сигурност (АНИС) организира празник, посветен на Международния ден на детето, който събра на едно място ръководството на Академията, преподаватели, служители, родители и деца. Събитието премина в атмосфера на радост, споделени емоции и незабравими моменти за най-малките гости.

Сред официалните гости на празника беше председателят на Настоятелството на Академията по национална и информационна сигурност Олга Манолова, която отправи приветствие към децата, техните родители и академичната общност. В своето обръщение тя подчерта, че децата са най-голямото богатство на обществото и най-силният стимул за изграждането на едно по-добро бъдеще. Специален акцент беше поставен върху ролята на семейството и образованието за развитието на младите хора, както и върху необходимостта те да растат в среда на грижа, внимание и подкрепа. Председателят на Настоятелството изрази благодарност към родителите за тяхната всеотдайност и подчерта, че грижата за образованието на младите хора е грижа за бъдещето на България.

Един от най-вълнуващите моменти в програмата беше връчването на специалните празнични подаръци, осигурени от ръководството на Академията. Всяко дете получи своя подарък, а искрените усмивки и радостта по лицата на малчуганите превърнаха церемонията в истински празник на детството.

След официалната част настъпи и най-очакваният момент за децата. За доброто настроение се погрижи аниматор Миро, който с много енергия и настроение увлече малките участници в разнообразни игри, състезания и забавни предизвикателства. В продължение на повече от час и половина пространството на Академията беше изпълнено със смях, аплодисменти и детска глъч, а празничната атмосфера завладя всички присъстващи.

За радостта на гостите беше подготвена и специална почерпка, която допринесе за още по-топлото и приятно настроение. Родители и деца имаха възможност да споделят заедно празничния ден, изпълнен с усмивки, нови приятелства и красиви спомени.

Празникът завърши с много положителни емоции и пожелания за здраве, щастливо детство и сбъднати мечти. Усмивките на децата се превърнаха в най-красивия символ на събитието и в истинско вдъхновение за всички присъстващи.